Informacje

Informacje

Czy jastrzębianka otrzyma koronę najpiękniejszej?

Finał kolejnej edycji konkursu Miss Beskidów odbywającego się w ramach wyborów Miss Polski już 29 maja.

Kandydatek jest wiele, korona tylko jedna. Niedługo dowiemy się, kto wygra konkurs piękności. W tegorocznej gali finałowej o tytuł miss powalczy 10 dziewczyn, w tym Kamila Wiśniewska, mieszkanka naszego miasta.

Kamila od dawna interesuje się modelingiem. Już jako dziecko często pozowała przed obiektywem swojej mamy. W pierwszej klasie liceum do dziewczyny odezwał się fotograf i zaproponował sesję zdjęciową. Wtedy jeszcze bardziej  zaczęła wchodzić w ten świat, obserwując inne modelki w social mediach.

- Obecnie studiuję dietetykę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a okazjonalnie udzielam się muzycznie w różnego rodzaju projektach jako skrzypaczka. Ogromną przyjemność sprawia mi również żeglowanie po Mazurskich jeziorach i wyprawy w góry. Bardzo lubię piłkę ręczną, a w wolnym czasie trenuje pole dance. W moim przypadku decyzja o udziale w konkursie Miss Beskidów była spontaniczna. W sieci natrafiłam na post ogłaszający casting i postanowiłam, że spróbuję swoich sił – mówi kandydatka na Miss Beskidów 2022.

Co roku portal bielsko.biala.pl prowadzi plebiscyt, w którym internauci głosują na jedną z kilku dziewczyn. Aby zagłosować na Kamilę wystarczy wejść na stronę:

bielsko.biala.pl/aktualnosci/48363/kandydatki-do-korony-miss-beskidow-2022-przedstawiamy-najpiekniejsze-plebiscyt

Swój głos oddać można do 10 maja br. do godz. 12.00.

Źródło: www.jastrzebie.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search