Informacje

Informacje

Dla Brutusa: wsparcie dla psa-ratownika

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Brutusowi, psiemu ratownikowi grozi amputacja łapy. Na Pomagam.pl ruszyła zbiórka na jego leczenie: https://pomagam.pl/cf8nc7.

Brutus nie jest zwykłym psem. Jest członkiem w Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej z Jastrzębia Zdroju. Do tej pory bohatersko brał udział w misjach ratunkowych i ratował górników. Teraz czeka go elektrodiagnostyka, która wykaże czy nerw promieniowy w łapce jest przerwany. Jeśli tak, czeka go amputacja.

- Brutus jest, co najważniejsze, członkiem naszej rodziny. Bardzo go kocham i błagam, pomóżcie mu aby mógł cieszyć się życiem - apeluje założycielka zbiórki, Magdalena Szyda, opiekunka psa.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Brutus i Ebra - psy z rodziny Państwa Szydów, opuściły swoje podwórko. Niestety, stała się im krzywda. Ebra czuje się już dobrze. Niestety, Brutusa czeka ważne badania, na które opiekunom brakuje już pieniędzy. Dzięki zbiórce będą mogli pokryć koszty leczenia psa-bohatera.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/cf8nc7

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Widget do wklejenia na stronę:
<iframe frameborder="0" width="430" height="500" scrolling="no" src="https://pomagam.pl/cf8nc7/widget/large/"></iframe>

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search