Informacje

Informacje

Finał Szlachetnej Paczki

Paczka przygotowywana przez hokeistów, Zarząd, Klub Kibica oraz market Carrefour trafiła już do wybranej przez klub rodziny. Tegorocznym beneficjentem była czteroosobowa rodzina, tj. Pani Monika, która samotnie wychowuje trójkę dzieci.

 

Przekazanie wszystkich niezbędnych rzeczy nastąpiło w sobotę. Za transport paczek wzięli się Jakub Michałowski, Patryk Pelaczyk, Kamil Wróbel, Dominik Jarosz, pracownicy działu marketingu JKH oraz przedstawiciel Klubu Kibica.

 

Podczas wręczania paczek nie brakowało łez, momentów wzruszenia oraz uśmiechu na twarzach obdarowanych. Przypomnijmy, że tym razem pomoc trafiła do 33-letniej Pani Moniki, która samotnie wychowuję trójkę dzieci. 12-letniego syna Łukasza, 7-letniego Piotra oraz 2-letnią córkę Łucję.

 

Wśród rzeczy, które trafiły do paczki dominowała żywność o długim terminie przydatności. To pozwoli rodzinie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ponadto Pani Monika potrzebowała butów dla całej rodziny, a przy tej ilości i wieku pociech to nie mały wydatek. Oprócz tego wymiany wymagała również pościel.

Źródło: JKH GKS Jastrzębie

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search