Informacje

Informacje

Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy

Do wyborów samorządowych pozostał rok z okładem, ale obecnie panująca prezydent Anna Hetman oficjalnie zakomunikowała, że dobrowolnie stołka nie opuści. Na tę okoliczność w mediach pojawił się nawet komunikat: „Celem pani prezydent jest konsekwentna realizacja zadań, których się podjęła i spełnienie obietnic złożonych wyborcom.

Zmiany sukcesywnie następują. Pani prezydent nie zostawia niezakończonych spraw i będzie kandydować na urząd prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój”. Sytuacja jest trochę dziwna. Rzadko kiedy kandydat sam siebie wystawia do walki. Wybory są przecież zabawą partyjną, a już na pewno w Platformie Obywatelskiej, z której jest Anna Hetman. Przykład dał Grzegorz Schetyna, lider PO, który obwieścił światu, że do boju o Warszawę wystawia Rafała Trzaskowskiego.

W Jastrzębiu-Zdroju - jak widać - PO dopuszcza odstępstwa od partyjnej normy. Dlaczego Anna Hetman aż tak się spieszyła z ogłoszeniem tej dobrej nowiny? Nie ogląda zawodów lekkoatletycznych? Za szybki start kończy się falstartem.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search