Informacje

Informacje

Marzenia są po to, aby je spełniać

Jastrzębscy policjanci postanowili spełnić marzenie Kacperka i Gabrysia, którzy chcą zostać policjantami. A wszystko zaczęło się od komunikatu zamieszczonego na jednym z portali społecznościowych, który odczytała starsza posterunkowa Monika Zuber z jastrzębskiej komendy.

Policjantka z jastrzębskiej komendy zauważyła na jednym z portali społecznościowych apel matki chłopca, który marzy o poznaniu pracy policjanta, jakim sam chce w przyszłości zostać.

Starsza posterunkowa Monika Zuber odpowiedziała na komunikat mamy. Wtedy do rozmowy włączyła się kolejna z mam, której syn przebywa w szpitalu i tak samo uwielbia policyjny mundur. Pierwszy z chłopców to 4-letni Kacperek, który  wraz z mamą przyszedł do komendy i mógł spędzić trochę czasu z będącymi w służbie starszą posterunkową Moniką Zuber oraz starszym posterunkowym Bartłomiejem Niemczykiem. Kacperek zobaczył radiowóz z bliska oraz wsiadł za jego kierownicę, by przez małą chwilkę stać się prawdziwym policjantem.

Drugi z chłopców, to także 4-latek. Gabriel niestety obecnie znajduje się w szpitalu, więc mundurowi odwiedzili go właśnie tam. Mina chłopca oraz innych dzieci przebywających w szpitalu, gdy tylko zobaczyli policyjny patrol, był największą nagrodą dla stróżów prawa. Wizyta zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search