Informacje

Informacje

„Opiekowała” się dzieckiem mając trzy promile

Jastrzębscy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwej matki. 43-latka, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu, "opiekowała się" 5-letnim synem. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Dyżurny jastrzębskiej komendy został powiadomiony o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie Jastrzębia-Zdroju. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Tam mundurowi zastali 43-latkę, która miała pod opieką 5-letniego syna. Od kobiety wyczuwalny był alkohol, miała również problemy z wymową i utrzymaniem równowagi. Jastrzębianka przyznała, że piła wcześniej alkohol, jednak nie widzi żadnych przeszkód w opiece nad dzieckiem. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że nieodpowiedzialna matka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny zastępczej.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zebrane w sprawie materiały zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który dokładnie zbada, czy lekkomyślna matka swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search