Informacje

Informacje

Pikieta w GSM

Coraz bardziej nerwowo robi się w Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej.  Część członków Rady Nadzorczej chciała pod styczniowe obrady wprowadzić głosowanie nad odwołaniem przewodniczącego Bolesława Lepczyńskiego. Nic z tego nie wyszło.

Lepczyński wraz z zaprzyjaźnionymi przewodniczącymi komisji Gospodarczej i Rewizyjnej sami przegłosowali porządek styczniowych obrad i nie uwzględnili tego wniosku.  2018 rok rozpoczął się w GSM od pikiety lokatorów pod siedzibą spółdzielni. Demonstrowali pod hasłem:” Stop bezprawiu w GSM. Lepczyński, Staszków, Weychert, muszą odejść”. 

Gerard Weychert, prezes GSM, w  wywiadzie zamieszczonym na lokalnym portalu, tak powiedział  o konflikcie w spółdzielni i swoich przeciwnikach: „Nie jestem malowanym prezesem, więc nie zostawię niewinnych ludzi przeciwko rozjuszonym bandytom”. Gorzej, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, że to prezesa trzeba będzie bronić przed niewinnymi, ale rozjuszonymi ludźmi. Więcej na temat sytuacji w GSM w najbliższym wydaniu „Naszego Jastrzębia”.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search