Informacje

Informacje

Policja poszukuje świadków wypadków

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków wypadków drogowych, do których doszło 8 maja 2021 roku około godziny 18.15 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Rybnickiej oraz 10 maja 2021 roku w Jastrzębiu-Zdroju około godziny 13.50 na ulicy Niepodległości. W wypadku obrażenia ponieśli motocykliści.

Z ustaleń wynika, że w dniu 8 maja 2021 roku kierujący motocyklem marki HONDA VFR800 jechał ulicą Rybnicką w kierunku centrum. Kierujący srebrnym pojazdem jadąc ulicą Gagarina na skrzyżowaniu z ulicą z Rybnicką wjechał w ulicę Pochwacie nie ustępując pierwszeństwa jadącemu drogą z pierwszeństwem  motocykliście, po czym odjechał. 38-latek został zmuszony do gwałtownego hamowania, przez co stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w samochód osobowy. Kierująca hyundaiem potwierdziła wersję podaną przez motocyklistę. Mężczyzna doznał obrażeń w postaci skręcenia stawu skokowego wraz z jego naderwaniem.

Kolejne zdarzenie miało miejsce 10 maja 2021 roku około godziny 13.50 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Niepodległości. Kierujący Yamahą MT125 jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Gospodarską zauważył jak jadący z naprzeciwka jasny samochód zjechał na jego pas ruchu. 32-latek chcąc uniknąć zdarzenia zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył w betonowy murek, odnosząc obrażenia w postaci złamania nogi. Kierujący osobówką odjechał z miejsca zdarzenia.

Informacje w sprawie tych wypadków – także anonimowe – prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, tel.47 85 542 00, nr alarmowe 997 lub 112, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dyżTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search