Informacje

Informacje

Policjanci świętowali

Previous Next

W Domu Zdrojowym odbyła się akademia z okazji Święta Policji. Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, insp. Krzysztof Justyński, w obecności Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju mł. insp. Krzysztofa Herzyka wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Galę uświetnił występ orkiestry górniczej kopalni Zofiówka, wraz z którą na wiolonczeli zaprezentowała się mł. asp. Bogusława Dudek.

Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości – podinsp. Marcina Bębenka, jako pierwszy głos zabrał Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mł. insp. Krzysztof Herzyk, który przywitał przybyłych gości i złożył życzenia funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym oraz podziękował rodzinom policjantów za okazywane wsparcie w trudach pełnionej służby. Komendant wyraził również swą wdzięczność wobec przedstawicieli instytucji i władz samorządowych za dotychczasową współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Z okazji tegorocznego Święta Policji na wyższe stopnie awansowało 59 funkcjonariuszy (jedna osoba przedterminowo mianowana na stopień podinspektora, w korpusie oficerów starszych, 4 osoby w korpusie oficerów młodszych, 24 w korpusie aspiranckim, 24 w korpusie podoficerskim oraz 6 w korpusie szeregowym). Akty mianowania wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach, insp. Krzysztof Justyński, któremu asystował Komendant Miejski Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mł. insp. Krzysztof Herzyk. Ponadto nagrodzono 3 laureatów konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search