Informacje

Informacje

Premiera nowego kalendarza

Dzieci pracowników JSW zostały bohaterami kalendarza na 2023 rok. To wielki dzień dla dzieci, które wzięły udział w sesji zdjęciowej. Podczas oficjalnej prezentacji, po raz pierwszy mogły zobaczyć swoje zdjęcia na stronach kalendarza.

– Informacja o sesji do kalendarza pojawiła się w mediach społecznościowych i postanowiliśmy zgłosić córkę – mówi Mariola Zimka, mama siedmioletniej Wiktorii i dodaje: – Wiktoria potraktowała to jak zabawę, więc świetnie bawiła się podczas tej sesji. To na pewno przygoda, która zostanie z nią na długo.

Dzieci z radością i zaangażowaniem podeszły do zadania, a pozowanie do zdjęć sprawiło im mnóstwo frajdy. Nowy kalendarz to doskonały pomysł na świąteczny prezent.

– Uważam, że to fantastyczny pomysł. Kilka lat temu realizowaliśmy podobny kalendarz, natomiast tym razem postanowiliśmy, że bohaterami zostaną dzieci naszych pracowników i to wspaniale się sprawdziło – powiedział Artur Wojtków, zastępca prezesa zarządu JSW ds. pracy i polityki społecznej.

W kalendarzu pojawiło się 27 fotografii dzieci pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Najmłodszy Kacper ma 4 lata, a najstarsi bohaterowie mają 12 lat.

– Mieliśmy blisko 500 zgłoszeń i niełatwo było nam wybrać bohaterki i bohaterów. To jeden z wielu projektów, jakie realizujemy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Inspiracją do jego stworzenia były dziecięce marzenia i wartości – powiedziała Agnieszka Barzycka, kierownik Zespołu Społecznej Odpowiedzialności JSW, w którym powstał pomysł kalendarzowej sesji.

Zdjęcia do kalendarza zostały wykonane przez Stowarzyszenie Jastrzębski Klub Fotograficzny "Niezależni" – Aneta Czarnocka-Kanik, Maciej Kanik, Igor Anuszkiewicz.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search