Informacje

Informacje

PSE zaprasza na spotkania konsultacyjne

30 i 31 marca mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju będą mieli okazję do zapoznania się z proponowanym przebiegiem linii oraz zgłoszenia uwag.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE), kontynuują prace związane z budową nowych linii elektroenergetycznych 400 kV relacji Godów – Pawłowice. Jest to inwestycja celu publicznego, która poprawi bezpieczeństwo dostaw energii elektrycznej w województwie śląskim. Zgodnie z ustaleniami z miejscowymi władzami samorządowymi i mieszkańcami, PSE przystępują do kolejnego etapu konsultacji społecznych, które pomogą wyznaczyć optymalny przebieg nowych instalacji przesyłowych.

W Jastrzębiu-Zdroju spotkania informacyjno-konsultacyjne odbędą 30 i 31 marca 2022 roku w godz. 10:00 – 18:00, w sali przyjęć hotelu „Dąbrówka”, przy ul. 1 Maja 49, 44-330 Jastrzębie-Zdrój.

Spółka informuje, że do właścicieli, których nieruchomość znajduje się w obszarze planowanej inwestycji zostaną wysłane indywidualne, pisemne zaproszenia na spotkanie.

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu w planowanym terminie, została uruchomiona strona internetowa https://podborze.pse.pl z interaktywną mapą, za pośrednictwem której można zapoznać się z przebiegiem linii względem konkretnych nieruchomości oraz przesłać uwagi do inwestora.

W przypadku pytań pracownicy PSE zapraszają do kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: www.jastrzebie.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search