Informacje

Informacje

Rozpoczął się remont oddziału neurochirurgii

Prawie 4 mln złotych – to kwota jaką WSS nr 2  w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał na inwestycję, która obejmie oddział neurochirurgii. Zdecydowana większość tych środków bo 2,8 mln zł  pochodzi z rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, ponad 1, 1 mln zł dołożyły władze województwa, sam szpital przeznaczył na ten cel 72 tys.

Roboty budowlane właśnie się rozpoczęły , w związku z tym konieczna była reorganizacja oddziału. Przebieg remontu został zaplanowany tak, aby nie zakłócał on funkcjonowania oddziału i możliwie najmniej wpłynął na komfort pobytu pacjentów i  będzie przebiegał dwuetapowo.

W pierwszej kolejności przebudowa obejmie prawy odcinek, a utrudnienia potrwają kilka miesięcy.  Obecne tam łóżka zostaną przeniesione na drugą cześć oddziału, a miejsca przewidziane na izolatoria znajdą się w innej części szpitala . Dzięki temu udało się uniknąć redukcji łóżek. Bez zmian również pozostają numery telefonów.

Władze szpitala  proszą pacjentów o wyrozumiałość i liczą na to, że efekty tych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search