Informacje

Informacje

Ruszyła druga edycja akcji Olejki za papierki’2022

Celem ogólnopolskiej akcji OLEJKI ZA PAPIERKI jest zwiększenie społecznej świadomości ekologicznej, wyrobienie nawyków dbałości o najbliższe otoczenie, promocja ekologicznego stylu życia oraz zwrócenie uwagi na niewłaściwe zachowania ekologiczne. Patronatem akcję objął Prezydent Miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz.

- Jesteśmy firmą, która czerpie to co najlepsze z natury. Poprzez tę akcje chcemy przyczynić się do zrozumienie zależności między człowiekiem a jego naturalnym środowiskiem. Musimy pamiętać, że wyłącznie wspólny codzienny wysiłek podejmowany każdego dnia, w każdym miejscu na Ziemi jest w stanie zahamować degradację środowiska, a tym samym korzystnie wpłynąć na jakoś naszego zdrowia i życia – mówią organizatorzy z firmy General Hemp Marketing Sp. z o.o. . - Wierzymy nie tylko w uzdrowicielską moc natury, ale przede wszystkim wierzymy w człowieka… Wierzymy, że każdy z nas pragnie żyć w czystym środowisku. Akcja Olejki za papierki ma na celu zaktywowania społeczeństwa, w celu uporządkowania najbliższego otoczenia, bo wielkie rzeczy zaczynają się od małych zmian - dodają.

Zasady akcji są bardzo proste i każdy może w niej wziąć udział. Trzeba nazbierać 2 worki – każdy po 120 litrów śmieci, oznaczyć je hasłem #OLEJKIZAPAPIERKI i zrobić fotorelację. Następnie trzeba umieścić co najmniej trzy zdjęcia na www.facebook.pl pod wydarzeniem  OLEJKI ZA PAPIERKI.

Organizatorzy przygotowali 200 olejków CANNABIS ORIGINALS PROZIOŁA 10 ml, ale jeżeli uczestników będzie dużo - pula nagród zostanie zwiększona.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search