Informacje

Informacje

Sponsor na miarę Ekstraklasy

Jastrzębska Spółka Węglowa została nowym sponsorem strategicznym GKS-u Jastrzębie!

 

Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce w siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej w obecności władz GKS-u Jastrzębie, zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej z prezesem Danielem Ozonem na czele, a także całej drużyny GKS-u Jastrzębie, sztabu szkoleniowego, strony społecznej oraz Łukasza Kaszy, przewodniczącego Rady Miasta.

 

- Bardzo się cieszymy z podpisania umowy z Jastrzębską Spółką Węglową, która od dziś staje się sponsorem strategicznym GKS-u Jastrzębie. To pokazuje, że jako klub cały czas się rozwijamy i idziemy w dobrym kierunku, a GKS Jastrzębie jest wiarygodnym partnerem. Coś, co jeszcze kilka lat temu wydawało się nierealne, dzisiaj staje się faktem. Jest to kolejny krok w kierunku budowy silnego GKS-u Jastrzębie. Bardzo dziękuję Zarządowi Jastrzębskiej Spółki Węglowej, na czele z Prezesem Danielem Ozonem, za okazane zaufanie i wyrażam nadzieję, że jest to początek długiej i owocnej współpracy, dzięki której GKS Jastrzębie będzie odnosił kolejne sukcesy - tak podpisanie umowy o sponsoringu komentuje prezes GKS-u, Dariusz Stanaszek.

 

- Na początku chciałbym serdecznie pogratulować całemu zespołowi, sztabowi szkoleniowemu i szefostwu GKS-u Jastrzębie wspaniałych wyników, jakie osiągnął w ostatnim czasie. Bardzo miło mi też słyszeć, jaki nacisk kładzie się na Akademię Piłkarską. Obecni zawodnicy powinni być idolami dla tych dzieci, którzy zaczynają kopać piłkę w wieku kilku lat. Jako spółka życzymy zawodnikom GKS-u solidarności, hartu ducha i wytrwałości w dążeniu do celu, bo są to cechy, które sport wyrabia i które będą z nimi przez całe życie. Trzymamy za GKS kciuki, choć pewnie, jak to w życiu, będzie różnie, ale mam nadzieję, że nikt się przez to nie zrazi. Jeśli będzie zgrana ekipa, ze świetnym kapitanem, świetnymi trenerami i zarządem, który dużo zrobił, to można bardzo dużo osiągnąć, dlatego cieszymy się, że mamy możliwość współpracować i wspierać GKS Jastrzębie zarówno duchowo, jak i finansowo. Patrząc na błysk w oczach zawodników głęboko wierzę, że mogą osiągnąć takie wyniki, jakie GKS historycznie już osiągał - powiedział z kolei Daniel Ozon, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

 

Jastrzębska Spółka Węglowa uczyniła także miły gest wobec sympatyków klubu, fundując im nowy bęben, który podczas spotkania został przekazany na ręce przedstawicieli kibiców GKS-u, natomiast zarządowi Jastrzębskiej Spółki Węglowej została przekazana oficjalna koszulka meczowa klubu.

 

- To kolejny sukces zarządu GKS-u i kolejna przemyślana decyzja z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu ze strony JSW. To wielki dzień wszystkich osób i środowisk zaangażowanych w dobro jastrzębskiego sportu - mówi Łukasz Kasza, przewodniczący Rady Miasta.

 

Foto: Od lewej Dariusz Stanaszek, prezes GKS Jastrzębie, Łukasz Kasza, przewodniczący Rady Miasta i Daniel Ozon, prezes JSW.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search