Informacje

Informacje

Szpital tylko dla pacjentów covidowych

Ze względu na rosnącą ilość zakażeń koronawirusem  i konieczność zapewnienia chorym opieki, wojewoda śląski zdecydował, że  Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju będzie udzielał pomocy pacjentom cierpiącym na COVID-19. W tym celu powstało 127 miejsc, w tym 10 łóżek dla dzieci. Do szpitala będą przyjmowani wyłącznie pacjenci covidowi.

Z uwagi na konieczność zabezpieczenia oddziałów dla osób zakażonych koronawirusem, podjęto decyzję o wtrzymaniu przyjęć do szpitala związanych z zabiegami i badaniami planowymi. Przyszpitalne Poradnie Specjalistyczne działają jak dotychczas. Szpital apeluje, aby osoby wymagające hospitalizacji kierowały się do ościennych szpitali np. do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 3 w Rybniku, ul. Energetyków 46, tel. 32 42 91 251.

- Prosimy o śledzenie komunikatów, gdyż o wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco. Mamy ogromną nadzieję, że wkrótce sytuacja epidemiczna pozwoli nam powrócić do standardowego funkcjonowania. Bardzo prosimy o wyrozumiałość – czytamy na stronie internetowej WSS nr 2.

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search