Informacje

Informacje

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Aluronem CMC Wartą Zawiercie

Jastrzębski Węgiel informuje, że w serwisie abilet.pl trwa sprzedaż biletów na hitowo zapowiadające się starcie „domowe” Jastrzębskiego Węgla z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Mecz  odbędzie się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej 16 października o godzinie 14:45.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek o godzinie 10:00 zarówno w internecie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/), jak i stacjonarnie w siedzibie Klubu mieszczącej się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6 (wejście „B”, I piętro), gdzie potrwa ona do godziny 15:00.

Od wtorku do piątku równolegle ze sprzedażą online sprzedaż stacjonarna w siedzibie Klubu będzie prowadzona w godzinach od 9:00 do 15:00.

Z kolei, w dniu meczu sprzedaż biletów będzie prowadzona w internecie oraz stacjonarnie, tyle że w kasach hali. Kasy zostaną otwarte na dwie godziny przed rozpoczęciem ligowego spotkania, czyli w przypadku meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie  – o 12:45.

Ceny biletów na mecze „domowe” Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2022/2023 w PlusLidze prezentują się następująco:

– 35 zł – normalny

– 25 zł – ulgowy (przysługują uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat po okazaniu przy wejściu do hali legitymacji szkolnej lub studenckiej)

– 10 zł – osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim i 10 zł jej opiekun.

– Wstęp bezpłatny mają dzieci do lat 4.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search