Informacje

Informacje

W ferie darmowo koleją

Koleje Śląskie chcą zachęcić dzieci i rodziców do podróżowania pociągami w czasie ferii. Od 9 do 24 lutego dzieci i młodzież z całej Polski będą mogły podróżować Kolejami Śląskimi za darmo.

 

Do bezpłatnych przejazdów uprawniać będzie ważna legitymacja: szkół podstawowych, gimnazjalnych, branżowych i średnich lub dokument potwierdzający wiek w przypadku dzieci przedszkolnych. Dokumenty trzeba mieć w pociągu i okazać, podczas kontroli.

 

Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi ważne są na terenie całego Śląsku, dotyczy dzieci z całej Polski. Podróż w góry umożliwią połączenia na trasie Katowice-Bielsko-Biała-Zwardoń, Katowice - Wisła Głębce czy Gliwice - Wisła Głębce. Z dojazdem i powrotem nie powinno być problemu, kursów jest sporo.

 

Gratką będzie pociąg do Zakopanego, który pojedzie codziennie na trasie Katowice - Żywiec - Zakopane. W tygodniu odjazd zaplanowano o godz. 07.01 w weekendy 06.28. Powrót w tygodniu i weekendy godz. 12.25 lub 16.39. O szczegółach akcji: „Koleje na ferie” przeczytać można na stronie kolejeslaskie.com pytania można zadawać też pod nr tel. 32 479 55 55.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search