Informacje

Informacje

Zagrają dla Beaty

Ósmego kwietnia o godzinie osiemnastej w Kinie Centrum, odbędzie się koncert charytatywny dla Beaty Szulik. Tego wieczoru na scenie zagości zespół The Backwards. Będzie to nie tylko możliwość, aby komuś pomóc, ale również spędzić miły wieczór w objęciach muzyki Beatlesów.

 

Z jakiej okazji ten koncert?

 

Beata jest nauczycielką języka niemieckiego w Zespole Szkół Nr 6. Zmaga się z ciężką chorobą jaką jest rak jelita grubego. Przez kilka tygodni choroba postępowała w bardzo szybkim tempie, stało się to przyczyną przerzutów na inne narządy. Potrzebne są środki na drogie leczenie pod fachową opieką.

 

Kilka szczegółów o akcji.

 

Wszyscy fani brytyjskiego rocka, który wciąż łapie za serca, będą mogli nacieszyć swoje uszy ulubionym brzemieniem, ponieważ tym właśnie zajmuje się zespół The Backwards- muzyką Beatlesów. Bilety można nabyć na Kopalni Formy w cenie pięćdziesięciu złotych. Nawet jeśli ta muzyka do kogoś nie przemawia to chyba warto pomóc, prawda? Twoje dobro nigdy nie umiera, lecz wraca jak bumerang.

 

Parę słów o zespole.

 

Muzycy  pochodzą z Republiki Słowackiej, a pomysł na zespół narodził się w sercach dwóch młodych mężczyzn, którzy po prostu zapragnęli wyrazić swoją wdzięczność najbardziej popularnemu zespołowi rockowemu w całej historii ludzkości! Zaczęło się od naśladowania członków sławnej grupy, późnej znalezienia kolejnych miłośników zespołu The Beatles, a skończyło się na licznych koncertach, wywiadach oraz rozmaitych wystąpieniach. Zespół jest znany m.in. w dwudziestu czterech stanach Ameryki, Belgii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.
Kup cegiełkę, my już kupiliśmy. Możesz pomóc

 

Kopalnia Formy
ul. Prosta 4
44-330 Jastrzębie-Zdrój
Fitness Club tel: 32 4402424
Bawilandia tel: 535 188 999
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search