Informacje

Informacje

Zmiana w magistracie. Będzie nowy wiceprezydent

Zapowiadaliśmy w kwietniowej gazecie, że magistrat czeka małe trzęsienie ziemi i tak się stało. Janusz Buda żegna się ze stanowiskiem zastępcy prezydenta miasta. 23 kwietnia złożył wypowiedzenie umowy o pracę.

– Dziękuję prezydentowi za współpracę. Przez ostatnie miesiące wspólnie pracowaliśmy, podejmując działania, które z pewnością przysłużyły się miastu i jego mieszkańcom – komentuje prezydent Anna Hetman.

Janusz Buda stanowisko zastępcy prezydenta Jastrzębia-Zdroju pełnił od 15 grudnia 2014 roku. Umowa o pracę została rozwiązana za porozumieniem stron. Wiceprezydent swoje obowiązki będzie pełnił do 30 kwietnia.

– Już teraz pragnę podziękować pani prezydent, wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i jednostek miejskich oraz Radzie Miasta za wspólne działania, które były realizowane dla jastrzębian i przyczyniły się do rozwoju naszego miasta – powiedział wiceprezydent Janusz Buda.

W ramach swoich obowiązków drugi zastępca prezydenta nadzorował prace wydziałów gospodarki komunalnej, spraw obywatelskich i komunikacji, ochrony środowiska i rolnictwa, polityki społecznej i mieszkaniowej, spraw rodzinnych i alimentacyjnych, a także Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Ośrodka Pomocy Społecznej, Domu Pomocy Społecznej, Domu Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych, Publicznego Żłobka Nr 1, Zespołu Ognisk Wychowawczych oraz Jastrzębskiego Zakładu Komunalnego.

Nazwisko nowego wiceprezydenta poznamy w najbliższym czasie.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search