Kultura

Charytatywny koncert pod naszym patronatem!

Charytatywny koncert noworoczny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń towarzysko-artystycznych w Jastrzębiu-Zdroju. W tym roku odbędzie się już jedenasta edycja tej imprezy, której pomysłodawcami są poseł Grzegorz Matusiak oraz samorządowcy  Prawa i Sprawiedliwości. Misją koncertu jest nie tylko dostarczenie  widzom wrażeń artystycznych, ale także konkretna pomoc dla potrzebujących.

- Tym razem pragniemy wesprzeć najbardziej potrzebujące rodziny z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu-Zdroju – mówi poseł Matusiak.

17 stycznia, o godz. 18.00 w kinie „Centrum” zobaczymy największe sławy polskiej sceny operowej:  Adama Sobierajskiego, Iwonę Socha, Adama Szerszenia, którym będzie  akompaniowała Joanna Steczek. Całość poprowadzi Jacek Woleński.

Organizatorzy przypominają  o zasadach bezpieczeństwa. Na koncercie bezwzględnie będą przestrzegane obostrzenia sanitarne, związane z pandemią COVID-19. Wstęp jest wolny, ale wymagane są zaproszenia. Należy o nie pytać w  biurze poselskim Grzegorza Matusiaka. Wśród patronów medialnych koncertu jest „Nasze Jastrzębie”.

 

 

 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search