Kultura

Kyoku w „Sobieskim”

26 listopada przyjdź na koncert i wznieś się na wyższy poziom życia!

Pod pseudonimem Kyoku kryje się Izabela Ostrzołek, 21-letnia artystka pochodząca z Jastrzębia-Zdroju. Zagrała ponad 60 koncertów na terenie Polski, Czech i Niemiec. Wraz z producentem ESSEX kończy właśnie prace nad debiutancką płytą z pogranicza muzyki elektronicznej, alternatywnej i etnicznej. Premiera krążka odbędzie się w tym miesiącu.

- „Zenith” to emocjonalne, życiowe odczucia, które napędzają nas do działania i przekazywania energii innym. Intencją artystki jest poszerzenie świadomości człowieka, aby wykorzystać czas jak najlepiej i przenieść się na wyższy poziom życia - można przeczytać w materiałach promujących płytę.

Kyoku wystąpi w rodzinnym mieście 26 listopada, w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć materiał promujący debiutancki album, a pierwszych sto osób otrzyma płytę w prezencie.

- Organizowane przez nas przedsięwzięcie ma na celu promocję kultury w mieście i regionie, a także wpływ na problemy socjologiczne. Muzyka redukuje stres, podnosi świadomość duchową i ogranicza zachowania agresywne wśród młodzieży - mówią organizatorzy.

Koncertowi towarzyszyć będą artystyczne pokazy, m.in. wizualizacje Anopsy Amsterdam oraz StreetLight performance.

Bohaterką tego wieczoru będzie nie tylko Kyoku.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna dla Ady (www.zdrowieady.pl). Dziewczynka przyszła na świat 26 sierpnia 2014 roku. Przed porodem lekarze podejrzewali wadę serca, więc wykonane zostało cięcie cesarskie. Była wydolna krążeniowo. Niestety, nie obyło się bez komplikacji. Nastąpił śródmózgowy krwotok, rozmiękanie istoty białej mózgu, niedotlenienie, zaćma wrodzona, zaburzenia napięcia mięśniowego. Zdiagnozowano także trombofilie. Dni Adusi przepełnione są wizytami u lekarzy i wykonywaniem ćwiczeń, jest pod opieką jedenastu poradni specjalistycznych oraz wielu rehabilitantów. Pomóżmy dziewczynce w walce o zdrowie!

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search