Kultura

Otwarci na świat

Previous Next

Od 6 do 10 lutego Zespół Szkół nr 1 brał udział w projekcie edukacyjnym "World Talk". Gośćmi ZS1 byli studenci z Turcji Adnan i Renas , którzy przyjechali do naszej szkoły dzięki fundacji AIESEC Polska. Program ten spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

 

Uczniowie mogli dowiedzieć dużo ciekawych informacji na temat kultury i obyczajów innych krajów. Zajęcia prowadzone były w języku angielskim zarówno w formie prezentacji jak i praktycznych warsztatów. Spotkania były dla uczniów bardzo ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło poszerzyć ich wiedzę i udoskonalić język angielski. Niewątpliwą zaletą takich projektów jest fakt, iż z każdym takim spotkaniem uczniowie coraz bardziej otwarci są na świat i na siebie nawzajem. W bieżącym roku szkolnym młodzież uczestniczy w wymianie Polsko – holenderskiej. Zorganizowany zostanie także wyjazd do Londynu.

W ZS Nr 1 od przyszłego roku szkolnego prowadzony będzie nabór do oddziałów dwujęzycznych w I Liceum Ogólnokształcącym im . Stanisława Staszica. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search