Kultura

Zapraszamy na hiszpańską fiestę w rtytmie jazzu!

Miło nam poinormować, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć wspaniały hiszpański duet ANNY AMARELA & MIGUELO DELGADO. Ich koncerty będą doskonałą podróżą po krainie międzynarodowych hitów w czterech językach i różnych gatunkach: od bossanova po jazz, soul, fado, chillout, chanson francaise i bolero. Piękne i czyste aranżacje anielskiego głosu Amareli i subtelnej gitary Miguelo przeniosą Was w inny wymiar.

Urodzona w Brazylii i wykształcona w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Francji Anny Amarela od piętnastu lat z powodzeniem występuje na scenach całego świata. Doskonale czuje się w takich dziedzinach jak jazz, freestyle, triphop, improwizacja wokalna, eksperymentalny flamenco rock, fado. Anny Amarela współpracowała z wieloma znanymi muzykami, wytwórniami płytowymi, prowadziła warsztaty muzyczne, jest twarzą marki EL TALLER DE LA VOZ LIBRE.

Miguelo Delgado to gitarzysta i kompozytor pochodzący z pięknej Sevilli. W swym bogatym dorobku artystycznym ma cztery autorskie płyty, ogromną ilość koncertów , występów telewizyjnych festiwalowych. Współpracował z takimi sławami jak: John Scotfield, Philip Catherine, Bill Friselli, Jordy Rossy, Paul Gill, Miguel Casany, Izrael Sandovan czy Miguel Vargas.

Warto tez wspomnieć o wspólnym występie w ramach autorskiego projektu Ritmo & Cambio w Central Theatre w Sewilli w listopadzie 2013 roku, który to wystep uświetnili swiatowej sławy muzycy: John Blackwell (gitarzysta Prince i Justina Timberlake ) oraz Benn Grebb.

Koncert Duetu AMARELA & DELGADO będzie wspaniałym przeżyciem. Uslyszycie największe przeboje światowe, standardy, utwory, które znają wszyscy! Tego koncertu nikt na długo nie zapomni.

29.01 - Miejski Ośrodek Kultury Żory, ul. Dolne Przedmieście 1, godzina 19.00

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search