Sport

Chcecie zobaczyć mecz w Kędzierzynie-Koźlu? Bilety i transport za darmo.

W najbliższą środę o godzinie 17:30 w Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się trzeci pojedynek finału PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSĄ. Gra toczy się o mistrzostwo Polski.

Nasz zespół znajduje się w trudnej sytuacji. W rywalizacji do trzech zwycięstw ZAKSA prowadzi 2:0. Trzeba jednak wierzyć do samego końca i spróbować odwrócić losy tej finałowej rywalizacji. Do tego potrzebna jest wygrana w Kędzierzynie-Koźlu. Wciąż wszystko jest możliwe, a naszej drużynie na pewno przyda się mocne wsparcie z trybun ze strony swoich kibiców.

Jeśli chcecie wesprzeć nasz zespół w tym trudnym momencie, nadarza się ku temu znakomita okazja. Na prośbę zarządu Jastrzębskiego Węgla klub z Kędzierzyna-Koźla przyznał nam pulę biletów, z której będą mogli skorzystać fani naszej drużyny. W ramach tej puli nasz Klub podstawi jeden autokar, który sprzed jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zawiezie Was w środę do kędzierzyńskiej Hali Azoty i z powrotem.

UWAGA! Jastrzębski Węgiel pokrywa całkowity koszt wyjazdu. To oznacza, że zarówno transport, jak i wejściówki na mecz dla wszystkich chętnych będą za darmo!

Jako że liczba miejsc jest ograniczona, w rezerwacji obowiązywać będzie zasada: „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Wyjazd do Kędzierzyna-Koźla zaplanowany jest w środę 11 maja na godzinę 15:30. Zbiórka – kwadrans wcześniej.  

Jedyne czego od Was oczekujemy, to – w miarę możliwości – odpowiedniego stroju na mecz w klubowych barwach, pozytywnego nastawienia i mocnego wsparcia dla naszej drużyny w Hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie to też kolejna okazja do wspólnego dopingowania naszego zespołu wraz z Klubem Kibica Jastrzębskiego Węgla.

Numer kontaktowy ze strony Jastrzębskiego Węgla:

– 506 138 137

Zapisy trwają do wyczerpania puli.

Źródło: jastrzebskiwegiel.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search