Sport

Emocje na jastrzębskiej Playarenie

10. kolejka rozgrywek Playarena w Jastrzębiu-Zdroju zapowiada się nad wyraz ciekawie, a to za sprawą wyjątkowo emocjonującego niedzielnego starcia, a także wizji wyrównanych spotkań.

Standardowo będziemy mieli okazję zobaczyć zmagania drużyn na dwóch orlikach - "Staszica" oraz "Warszawska". Pierwszy z nich będzie areną sobotnich starć. O godzinie 16:00 na boisko wybiegną drużyny Wydojonych Krówek oraz Elite Dream, a już ponad godzinę później Wypożyczalnia24NET podejmie drużynę Young Boys, która zamyka tabelę pierwszej ligi. Wisienką na torcie sobotnich zmagań będzie pojedynek pomiędzy Team Zdrooy, a BRS Skarbiec, której bilans bramkowy wygląda nad wyraz dobrze w stosunku do zajmowanego miejsca w tabeli.

W niedzielne popołudnie zawitamy na "Warszawską". Tam zmagania otworzy starcie dwóch drużyn sąsiadujących w tabeli - drużyny Granat Team oraz HAWK. Standardowo o 17:10 na orlik wybiegnie F.H.U ROMA, czyli zespół pod wodzą Sebastiana Pluty. Naprzeciwko drużyny, której motorem napędowym jest Sławomir Gremlik staną zawodnicy GKT Zofiówka, którzy na każdą straconą bramkę odpowiadają czterema. Niedzielne starcia przedostatniej listopadowej kolejki zamkną zespoły Newell"s Old Boys oraz MG Wiśniówka. Bez wątpienia hitowe starcie na szczycie, które pozwoli nam dowiedzieć się kto na tę chwilę może mocniej prężyć mięśnie i wywoływać strach w oponentach pierwszej ligi.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search