Sport

Hokeiści już myślą o kolejnym sezonie

Zawodnicy JKH GKS Jastrzębie nie spoczęli na laurach  po zdobyciu mistrzostwa Polski.  Trwa pierwszy z trzech trzytygodniowych cykli przygotowań naszych hokeistów do sezonu 2021/2022. Aktualnie pod wodzą Roberta Kalabera na lodzie Jastora trenują ci zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z naszym klubem, a zatem obok hokeistów, którzy niedawno przedłużyli umowy, są to także: Arkadiusz Kostek, Martin Kasperlik, Marek Hovorka, Radosław Nalewajka i Łukasz Nalewajka.

Obecnie nasz sztab szkoleniowy ma do dyspozycji pełną kadrę bramkarzy, czyli Patrika Nechvatala, Michała Kielera i Oskara Prokopa. Wraz z Arkadiuszem Kostkiem defensywę reprezentują: Mateusz Bryk, Kamil Górny, Marcin Horzelski i Jakub Gimiński. Nie można także wykluczyć, iż w przyszłym sezonie w naszym zespole nadal będziemy oglądać w akcji łotewski duet Maris Jass i Eriks Sevcenko, przy czym tu ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły.

Z kolei w ataku mamy - wraz z Kasperlikiem, Hovorką i braćmi Nalewajkami - także Romana Raca, Macieja Urbanowicza, Dominika Jarosza, Marcina Płachetkę i Dawida Wróblewskiego. Dodajmy, że na treningach w bieżącym tygodniu szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed trenerem Robertem Kalaberem zyskało kolejnych trzech młodych zawodników.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search