Sport

Nie możecie tego przegapić! Pięści pójdą w ruch, ale w szlachetnym celu.

Charytatywna Gala Kickboxingu w hali MOSiR po raz pierwszy w systemie pay per view. 17 kwietnia odbędzie się jedna z najciekawszych imprez charytatywno-sportowych w Polsce. Najlepsi kickbokserzy skrzyżują pięści w hali MOSiR w Mikołowie. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla Oliwii, dziewczynki walczącej z białaczką limfatyczną.

III Charytatywna Gala Kickboxingu miała wyglądać inaczej. Podobnie jak w ubiegłych latach turniejowi mieli towarzyszyć kibice na wypełnionych po brzegi trybunach. Niestety, z powodu pandemii nie wolno organizować imprez sportowych z udziałem publiczności. Organizatorzy gali się jednak nie poddali.

17 kwietnia czeka nas wieczór pełen emocji. Odbędzie się wiele walk o pasy mistrzowskie. Na ringu zobaczymy utytułowanych zawodników z Polski i zza granicy.

Organizatorzy gali przygotowali także bazarek charytatywny dla Oliwii, gdzie można było kupić cenne pamiątki sportowe i nie tylko. Zebrano prawie 8 tys. zł.

Dostęp do transmisji kosztuje 15 zł. Pamiętajcie, że jest to cegiełka, która zasili konto walczącej z ciężką chorobą Oliwii.

Szczegóły: https://ppv24.pl/20210417_mikolow/

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search