Sport

Prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie

Na tę chwilę  kibice zawsze czekają z niecierpliwością. Po minionym sezonie pozostały już tylko wspomnienia, zaś po letnich upałach dosłownie marzy się o powrocie na chłodną taflę. Pierwszym akordem zbliżających  się rozgrywek jak zwykle jest Prezentacja Drużyn JKH GKS, którą odbędzie się 20-21 sierpnia tradycyjnie już do Galerii Zdrój przy ul. Podhalańskiej!

W piątek, 20 sierpnia ( w godz. 16:00-19:00) poznamy ekipy młodzieżowe JKH GKS Jastrzębie.

Z kolei w sobotę, 21 sierpnia (godz. 15:00-19:00) zaprezentują się seniorzy prowadzeni przez Roberta Kalabera i Rafała Bernackiego, którzy niebawem rozpoczną walkę w Champions Hockey League.

Poza możliwością spotkania się z  zawodnikami przygotowano  sporo innych atrakcji. Jedną z zapewne najciekawszych będzie możliwość rywalizacji w turnieju cymbergaja na specjalnym automacie. W piątek odbędzie się faza zasadnicza tych zawodów, natomiast w sobotę uczestnicy powalczą w play-offach o główną nagrodę, jaką będzie gra Stiga Hockey Stanley Cup!  Warto pospieszyć się z decyzją o starcie, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.  Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obok turnieju cymbergaja nie zabraknie także konkursów i zabaw z nagrodami oraz występów zaprzyjaźnionej z  klubem Explozji Tańca. Ponadto przy okazji Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie tradycyjnie już będzie można  kupić karnety na rundę zasadniczą Polskiej Hokej Ligi w promocyjnych cenach (250 zł zamiast 300 zł), a także wejściówki na domowe mecze naszych hokeistów w Champions Hockey League (w cenie 25 zł).

To jednak wciąż nie wszystko! Przedsmakiem Prezentacji Drużyn JKH GKS Jastrzębie będzie akcja „Powrót do szkoły”, która będzie miała miejsce w Galerii Zdrój w dniach od 16 do 21 sierpnia (godz. 15:00-20:00). Na obiekcie przy ul. Podhalańskiej przygotowane zostanie specjalne hokejowe stoisko z bramką i odpowiednim, klubowym wystrojem. W ramach akcji po dokonaniu zakupów i okazaniu paragonu będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym eco torbę, karty na 50 zł i 30 zł oraz… tablet i sportowy smartwatch!

Na tymże stoisku JKH GKS Jastrzębie codziennie będziecie mogli spotkać dwóch zawodników, którzy znajdą dla Was czas mimo nawału obowiązków wynikających z przygotowań do sezonu. 16 sierpnia będą to Łukasz i Radosław Nalewajka (godz. 15:00-16:00), 17 sierpnia – Jauhenij Kameneu i Rusłan Bashirov (godz. 19:00-20:00), 18 sierpnia – Oskar Prokop i Patryk Pelaczyk (15:00-16:00), 19 sierpnia – Marcin Płachetka i Dawid Wróblewski (15:00-16:00), zaś 20 sierpnia – Jakub Gimiński i Dominik Jarosz (18:00-19:00). Dodajmy, że Kameneu i Bashirov będą do waszej dyspozycji także pod kątem… językowym, bowiem obaj świetnie mówią po polsku.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search