Sport

Prezentacja drużyny JKH

W piątek 25 sierpnia od godziny 16:00 w Galerii Zdrój odbędzie się coroczna prezentacja drużyn JKH GKS Jastrzębie. Na to wydarzenie przygotowano mnóstwo atrakcji, a kulminacją będzie oczywiście przedstawienie pierwszego zespołu Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie.

Prezentacje drużyn JKH uświetnią występy tancerek Eksplozji Tańca, a także pokaz barmański uczestnika programu Mam Talent – Krzysztofa Drabika (Speedbar). Podczas spotkania z hokeistami będzie również możliwość skorzystania z fotobudki Fanshot.pl, czy wziąć udział w licznych grach, konkursach z nagrodami.

Głównym punktem imprezy będzie oczywiście prezentacja drużyny seniorów JKH GKS Jastrzębie. Poza nimi na scenie zaprezentują się również nasze grupy dziecięce i młodzieżowe. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli naszych sponsorów, dzięki którym nasz klub może funkcjonować w komfortowych warunkach.

Tego dnia odbędzie się również sprzedaż karnetów w PROPOCYJNEJ CENIE 150 złotych na sezon 2017/2018! Cena regularna wejściówki na wszystkie mecze sezonu zasadniczego i fazy Play-Off będzie identyczna, jak w ubiegłym roku – 200 złotych. Szczegóły dotyczące sprzedaży karnetów oraz jej promocję podamy w osobnym komunikacie na naszej stronie internetowej oraz klubowym fanpejdżu.

Źródło: jkh.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search