Sport

Uwaga! Kolarze na drodze!

We wtorek 1 sierpnia na terenie wielu gmin, gdzie kursują autobusy MZK organizowany jest wyścig kolarski Tour de Pologne. W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym.

Suszec: Kolarze mają się pojawić w godz. 16.00-16.15 i przejadą ulicami: Królówka w Suszcu Starym, Dolną, Powstańców Śląskich, Św. Jana, Szkolną, Piaskową i Pszczyńską.

Żory: Przejazd jest planowany pomiędzy 16.15-16.35 ulicami: Pszczyńską, Nowopszczyńską, Nad Rudą, Dworcową, Dolne Przedmieście, Męczenników Oświęcimskich, Wojska Polskiego, Al. Niepodległości, Al. Jana Pawła II.

Jastrzębie-Zdrój: Tutaj będzie można kibicować w godz. 16.35- 17.00. Zawodnicy przejadą ul. Powstańców Śląskich, Gagarina, Rybnicką, Pszczyńską, Al. Piłsudskiego, Al. Jana Pawła II i Armii Krajowej.

Mszana: Planowany przejazd w godz. 17.00- 17.10 ulicami: Moszczeńską, Wolności, następnie przez Połomię i Świerklany w kierunku Rybnika.

Rybnik: Przewiduje się, że wyścig pojawi się tutaj w godz. 17.10- 17.40, a peleton przejedzie ulicami: Chwałowicką, 3 Maja, Piłsudskiego, Kościuszki, Powstańców Śląskich, Byłych Więźniów Politycznych, Mikołowską, Robotniczą w kierunku Kamienia i Książenic, następnie ul. Pojdy, Książenicką, Al. Piastów, ul. Korfantego do Szczygłowic i dalej w kierunku Gliwic.

W Rybniku odbędą sie także imprezy towarzyszące największemu wyścigowi kolarskiemu w Polsce. W godz. 16.45- 19.00 zamknięte zostaną ulice Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich) i Powstańców Śląskich (od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Strzelców Bytomskich). W związku z tym autobusy linii 311 będą kursowały objazdem od przystanku „Śródmieście Kościuszki” ulicami Chrobrego, Sybiraków i Mikołowską do przystanku „Paruszowiec Piaski Huta Silesia”. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek „Śródmieście Bazylika”.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search