Koleje Śląskie

Bilet 10 zł taniej z koleo.pl

Astarium, właściciel platformy KOLEO – lidera w sprzedaży biletów kolejowych w Polsce – wraz z Kolejami Śląskimi informują, że bilety na pociągi KŚ są od 22 sierpnia 2022 dostępne za pośrednictwem KOLEO.

W KOLEO dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich - zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa.

Bilety można kupić w aplikacji KOLEO na urządzenia z systemami Android, Huawei Apple iOS lub za pośrednictwem platformy: koleo.pl.

W trakcie zakupów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.

- Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej - mówi Patryk Świrski, prezes Zarządu Kolei Śląskich. - Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji KOLEO. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne - dodaje prezes Świrski.

Gwarancja najlepszej ceny!

Ceny biletów Kolei Śląskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO - bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych.

- Głęboko wierzę w to, że mieszkańcy województwa Śląskiego, tak jak wcześniej mieszkańcy innych części Polski, w których już działa nasza platforma, szybko przyzwyczają się do wygody jaką jest szybkie i bezpieczne kupno biletu w aplikacji KOLEO - powiedział Kuba Czajkowski, prezes Zarządu Astarium - właściciela platformy KOLEO.

Witamy Śląskie!

Dla mieszkańców województwa Śląskiego koleo.pl wspólnie z Kolejami Śląskimi uruchomiło specjalną, bardzo atrakcyjną promocję – do końca września 2022 r. każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji KOLEO dostanie10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego NGAZETAKS10 podczas płatności.

Zakup biletu KŚ w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji. Płatność za bilety w aplikacji KOLEO jest możliwa: kontem KOLEO (konto przedpłacone), kartą płatniczą, Blikiem, Apple Pay i Google Pay.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search