Koleje Śląskie

Bilet sieciowe Kolei Śląskich – dobry wybór!

Wszyscy uczniowie maja ustawową ulgę 37% ceny na przejazdy Kolejami Śląskimi. Zaoszczędzicie jeszcze więcej, kupując bilety sieciowe!

Koleje Śląskie oferują możliwość przejazdów na podstawie biletów sieciowych imiennych lub bezimiennych (na okaziciela). Uprawnią one do nieograniczonej liczby przejazdów w dowolnej relacji pociągami KS w terminie ważności biletu.

Silesia 24 (bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu) to doskonała oferta dla osób, które planują w ciągu doby odbywać większą liczbę przejazdów w różnych relacjach pociągami KŚ oraz komunikacją obsługiwaną przez ZTM. Dodatkowo w dni wolne od pracy (sobota, niedziela i święta) osoba, która nabyła bilet „Silesia 24” może nabyć w cenie 1,00 zł bilet „Silesia Duo” dla jednej osoby, z którą wspólnie realizuje przejazd.

EuroSilesia 24 (bilet ważny 24 godziny od godziny wskazanej przy zakupie biletu) i daje te same możliwości co bilet Silesia 24, ale dodatkowo EuroSilesia 24 pozwala również na podróżowanie po kraju morawsko-śląskim w Czechach.

Bilety imienne/bezimienne miesięczne to doskonała oferta dla osób systematycznie odbywających przejazdy pociągami KŚ. Bilety odcinkowe miesięczne ograniczają możliwość przejazdu do jednej trasy, wskazanej na bilecie. Dzięki biletom sieciowym nie musisz się już zastanawiać czy masz bilet na właściwą trasę. Przykładowo: od poniedziałku do piątku można dojeżdżać do szkoły lub pracy (w relacji np. Zawiercie – Katowice), w sobotę na zakupy do Częstochowy, a w weekendy na wycieczkę w Beskidy – te i inne pomysły na spędzanie czasu i poznawanie uroków Śląska nie będą wiązały się z dodatkowymi kosztami! Bilety w ofercie wystawia się według taryfy normalnej oraz z ulgami ustawowymi, których stosowanie nie ogranicza się do ściśle określonych relacji przejazdu.

Bilety imienne/bezimienne miesięczne pozaszczytowe to doskonała oferta dedykowana dla osób:

 • dojeżdżających do pracy poza godzinami szczytu (wolne zawody, rozpoczynające późniejsze zmiany robocze w zakładach);
 • załatwiających sprawy służbowe, urzędowe, medyczne itp.
 • do tej pory korzystających z samochodu, którzy zechcą obniżyć koszty podróży a jednocześnie ze względu na mniejsze zapełnienie pociągów będą mogli wykorzystać w pełni zalety social distancingu,
 • pracodawców, którzy będą mogli udostępniać pracownikom bilet bezimienny
  w celu realizacji przez nich swoich obowiązków wymagających dojazdu.

Termin ważności biletu sieciowego miesięcznego poza szczytem:

 • poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 14:00 i 18:00 – 5:00,
 • sobota, niedziela i święta – całodobowo.

Bilety można nabyć:

 • w kasach biletowych KŚ,
 • w Centrum Obsługi Pasażera KŚ,
 • u personelu pokładowego w pociągach KŚ,
 • w systemie internetowej sprzedaży:
 • e-KŚ (z wyłączeniem: biletu sieciowego imiennego dobowego, sieciowego bezimiennego miesięcznego i sieciowego bezimiennego miesięcznego pozaszczytowego),
 • e-podróżnik (z wyłączeniem: biletu sieciowego imiennego dobowego, sieciowego bezimiennego miesięcznego i sieciowego bezimiennego miesięcznego pozaszczytowego),
 • SkyCash.

Więcej na: www.kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/po-sieci.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search