Koleje Śląskie

Kolej na Zniżki

Od 30 września 2022 r., wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, Koleje Śląskie rozpoczęły akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki.

Dzięki tej promocji pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu naszymi pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej (lub na wydarzenie przez nią organizowane).

Pierwszym podmiotem, który włączył się do akcji Kolej na Zniżki, jest Opera Śląska https://opera-slaska.pl/. Zasady korzystania z promocji są bardzo proste – w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich, przysługuje Państwu zniżka w wysokości 10% na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych.

Lista podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki będzie stale aktualizowana o kolejne instytucje i dostępna pod adresem https://www.kolejeslaskie.com/znizki/

Zapraszamy! Wspólnie z Kolejami Śląskimi odwiedzaj wojewódzkie instytucje kulturalno-rozrywkowe!

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search