Koleje Śląskie

Kolejami na Industriadę

Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy dla uczestników INDUSTRIADY 2022. Rezerwacja bezpłatnych przejazdów naszym taborem już się rozpoczęła! Pociągami Kolei Śląskich będzie można dotrzeć do Kopalni Guido w Zabrzu, przez częstochowskie Muzeum Historii Kolei, Zabytkową Kopalnię „Ignacy” w Rybniku, aż po familoki w Czerwionce-Leszczynach i Muzeum Browaru Żywiec!

Rezerwacje: https://industriada.kolejeslaskie.com

Aby dokonać Rezerwacji uczestnik festiwalu INDUSTRIADA 2022 zobowiązany jest wypełnić formularz, podając niezbędne informacje. Następnie uczestnik otrzyma na podany adres mailowy wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji, zawierającą m.in. jej numer. Jedna osoba ma możliwość dokonania wyłącznie jednej rezerwacji na wspólny, jednorazowy przejazd maksymalnie 6 osób.

Aby otrzymać bezpłatny bilet uczestnik festiwalu INDUSTRIADA 2022 zobowiązany jest okazać rezerwację w formie papierowej lub elektronicznej w dniu 3 września 2022 r. w dowolnej kasie Kolei Śląskich, lub w pociągu pracownikowi personelu pokładowego, przy czym zamiar pobrania bezpłatnego biletu na podstawie rezerwacji musi zostać zgłoszony zaraz po wejściu do pociągu.

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search