Koleje Śląskie

Po Szychcie. Czas na fajrant!

Już od 9 lat Koleje Śląskie czynnie uczestniczą w festiwalu INDUSTRIADA. Motywem przewodnim XIII edycji święta Szlaku Zabytków Techniki jest „Po Szychcie. Czas na fajrant!”.

- Trwa rezerwacja bezpłatnych przejazdów naszymi pociągami w ramach Industriady. Dzięki naszemu taborowi dotrzecie między innymi do częstochowskiego Muzeum Historii Kolei, Browaru Zamkowego w Cieszynie, zabrzańskiej Kopalni Guido oraz Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach! – informują Koleje Śląskie.

Już 3 września odbędzie się największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy, a zarazem święto Szlaku Zabytków Techniki. W skrócie? 13. edycja, 41 obiektów, 25 miejscowości, 350 wydarzeń. Koleje Śląskie zostały oficjalnym organizatorem transportu podczas festiwalu, umożliwiając tym samym bezpłatny dojazd do większości atrakcji INDUSTRIADY 2022.

W tym roku w towarzystwie rodziny i przyjaciół będziemy poszukiwać pomysłów na spędzenie wolnego czasu, relaks i odpoczynek. Przed ogromem atrakcji będzie można znaleźć chwilę wytchnienia w naszych ekologicznych i komfortowych składach, którymi bezpłatnie można dotrzeć do większości obiektów.

Rezerwacja bezpłatnego przejazdu pociągami Kolei Śląskich odbywać się będzie przez system rezerwacji internetowej. Posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet uprawniający do przejazdu.

Można to zrobić w następujący sposób:

  • poprzez link: https://bit.ly/3QR3DGs
  • w dniu wydarzenia – w kasach biletowych Kolei Śląskich,
  • w dniu wydarzenia – u obsługi pociągu.

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w Regulaminie dostępnym pod adresem: https://industriada.kolejeslaskie.com/regulamin.pdf oraz na stronie internetowej www.industriada.pl/transport/

Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: industriada.kolejeslaskie.com

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search