Wszystkie

Podsumowanie 18. kolejki Playareny

Previous Next

Za nami 18. kolejka Playareny w Jastrzębiu-Zdroju. Przedstawiamy krótkie podsumowanie wszystkich meczy.

W pierwszym spotkaniu mierzyły się ze sobą ekipy HAWK i CF Dream Team. Przed spotkaniem obie drużyny zajmowały ostatnie dwa miejsca w ligowej tabeli. W tym pojedynku to HAWK zagrali zdecydowanie lepiej i pewnie pokonali rywala (11:5). Po 4 bramki dla zwycięzców zdobyli Grobelny i Bielawski.

Drugie  spotkanie to pojedynek GRANAT TEAM i Newell"s Old Boys. Fawroytem byli zawodnicy Artura Łacioka i udowodnili swoją wyższość na boisku pokonując przeciwnika (16:3). Najwięcej bramek w tym spotkaniu strzelił Dudziński (7).

Hitem rozgrywek był też mecz pomiędzy DM Squad i F.H.U. Roma. Obie drużyny ze spokojem zaczęły spotkanie i stopniowo starały się rozegrywać rywala. Po kilkunastu minutach Inicjatywę przejęli zawodnicy Romy i co raz groźniej robiło się pod bramką DM Squadu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem F.H.U. Roma (8:3). Po hat-tricku zdobyli Bobrowicz i Gremlik.

Sporo emocji dostarczyły zmagania drużyn Elite Dream i Team Zdrooy. Pierwsi po ostatniej wygranej z wyżej notowanym rywalem chcieli w tym meczu pójść za ciosem i pokazać że wracają do walki o jak najwyższą lokatę. Team Zdrooy stopniowo zwiększał tempo gry i umiejętnie rozgrywał akcje doprowadzając do korzystnego kilkubramkowego prowadzenia, którego nie oddali już do końca spotkania. (13:4)

Zaraz po tym spotkaniu mierzyły się drużyny MG Wiśniówki i Wydojonych Krówek. W pierwszej z ekip zagrał "drugi garnitur" drużyny gdyż pierwsza drużyna pojechała na turniej Zina Cup do Warszawy. Spotkanie od początku było pod dyktando Wiśniówki i pewnie doprowadzone do końca z wynikiem 26:4. W tym miejscu chcemy bardzo gorąco pogratulować MG Wiśniówce za zdobycie 2 miejsca w turnieju Zina Cup!! GRATULACJE PANOWIE !

Hitowe starcie  to spotkanie GKT Zofiówka i Wypożyczalnia24.net. Mecz ten zapowiadał się niezwykle emocjonująco ze względu na sytuację w tabeli i poziomu sportowy obu drużyn prezentowany w tym sezonie. Inicjatywę przejęli zawodnicy GKT Zofiówka którzy już w pierwszej akcji wywalczyli rzut karny po faulu na Dawidzie Weisie. Zawodnicy Wypożyczalni starali się atakować, ale brakowało celnych podań, które rodziły skuteczne kontry dla GKT. Bardzo dobre zawody rozegrał również bramkarz GKT, który kilkukrotnie ratował swoją drużynę od straty bramki. Spotkanie zwyciężyła GKT Zofiówka pokonując przeciwników 12:2. MVP w wygranej drużynie został wybrany Tomasz Lach (bramkarz).

Social & newsletter

Logo stopka

© 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search