Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 09:19
PRZECZYTAJ!
Reklama

Pośpiech go sporo kosztował

Policjanci z jastrzębskiej grupy Speed zatrzymali w sobotę do kontroli drogowej kierującego forda, który jechał z prędkością 102 km/h w terenie zabudowanym. Policja apeluje o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.
Pośpiech go sporo kosztował

Policjanci z jastrzębskiego Wydziału Ruchu Drogowego, którzy wchodzą w skład grupy Speed, zatrzymali w sobotę do kontroli drogowej kierującego fordem z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. 44-latek jechał z prędkością 102 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny w wysokości 1500 złotych oraz 13 pkt karnych. W związku z obowiązującymi przepisami mundurowi zatrzymali kierowcy także prawo jazdy na trzy miesiące.

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn poważnych wypadków. Przy tak szybkiej jeździe nie ma czasu na reakcję, a jakiekolwiek zderzenie z innym pojazdem może nas kosztować najwyższą cenę, czyli życie nasze lub innej osoby. Warto się zastanowić nad tym i zdjąć nogę z gazu. Lepiej dojechać późno niż wcale...

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama