Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 21:06
PRZECZYTAJ!
Reklama

SENIOR 60+ - poznaj szczegóły oferty!

Koleje Śląskie ofertę SENIOR 60+ kierują do osób, które ukończyły 60 lat i nie posiadają innych ustawowych ulg, np. nie nabyły jeszcze praw emerytalnych.
SENIOR 60+ - poznaj szczegóły oferty!

W ramach oferty można nabyć bilety:

  • jednorazowe na przejazd w jedną stronę lub „tam i z powrotem”, 
  • miesięczne odcinkowe imienne na przejazdy „tam i z powrotem”.

Gdzie zakupić bilet w ramach oferty SENIOR 60+?

Tu możliwości jest wiele. Bilety można kupić w punktach odprawy, w biletomatach, przez elektroniczne kanały sprzedaży, z zaznaczeniem, że zakupu można dokonać najwcześniej na 14 dniu przed dniem wyjazdu lub pierwszym dniem ważności biletu imiennego miesięcznego.

Bilety można nabyć również na pokładzie pociągu u drużyny konduktorskiej – wyłącznie w dniu wyjazdu lub w pierwszym dniu ważność biletu imiennego miesięcznego. 

Ile kosztują bilety?

Ceny jednorazowych biletów na przejazdy Kolejami Śląskimi w ramach oferty SENIOR 60+ rozpoczynają się już od 3,94 zł (3,56 zł – kanały elektroniczne i biletomaty) na trasie do 5 km. 

Senior podróżujący na trasie Katowice – Wisła Głębce, wybierając opcję „tam i z powrotem” może zaoszczędzić w stosunku do biletu normalnego prawie 10 zł. 

Podobnie jest z biletami imiennymi miesięcznymi, które przydadzą się np. aktywnym zawodowo seniorom. Dla podróżujących na trasie Gliwice – Katowice – Gliwice (odległość 27 km) koszt biletu to 192,15 zł (173,86 zł – kanały elektroniczne i biletomaty). 

Szczegóły oferty: https://bit.ly/Senior-60

Życzymy udanej podróży! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama