Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 25 maja 2024 04:38
PRZECZYTAJ!
Reklama

Pamiętają o rodzinach górniczych

W przedostatni weekend października, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej, Fundacja Rodzin Górniczych zorganizowała trzydniowe warsztaty edukacyjne dla wdów - podopiecznych FRG. Wydarzenie to odbyło się w Zakopanem pod tytułem: "Wartościowe cele - spokój i stabilizacja".
Pamiętają o rodzinach górniczych

Fundacja Rodzin Górniczych od lat angażuje się w pomoc rodzinom górników, którzy poświęcili swoje życie pracy w trudnych i wymagających warunkach. Jednym z priorytetów Fundacji jest wsparcie wdów po górnikach, które często borykają się z trudnościami finansowymi i emocjonalnymi po utracie swoich ukochanych.

Dzięki Fundacji JSW udało się zrealizować wyjątkowe warsztaty edukacyjne, które miały na celu pomóc uczestniczkom w odnalezieniu spokoju i stabilizacji w swoim życiu. Podczas trzech dni intensywnej pracy uczestniczki miały okazję zdobyć cenne umiejętności i wiedzę, która pozwoli im lepiej radzić sobie w trudnych chwilach.

Warsztaty skupiały się na rozwijaniu umiejętności osobistych. Oprócz tego, uczestniczki między sobą wymieniały doświadczenia i budowały wsparcie społecznościowe, co jest niezwykle ważne w procesie przezwyciężania trudności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama