Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 3 marca 2024 23:13
PRZECZYTAJ!
Reklama

Z bronią w ręku groził, że spali mieszkanie

Prokurator zastosował policyjny dozór wobec 24-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który usłyszał zarzut kierowania gróźb wobec dwóch osób. Mężczyzna "uzbrojony" w przedmiot podobny do broni palnej groził pozbawieniem życia i podpaleniem mieszkania.
Z bronią w ręku groził, że spali mieszkanie

O dramatycznych scenach, do których doszło w minioną niedzielę (10.12.) kwadrans po siódmej natychmiast powiadomiona została policja. Ze zgłoszenia wynikało, że napastnik trzyma w ręku broń i grozi domownikom pozbawieniem życia. Zbiegł jednak przed przybyciem patrolu. Znajdujące się w mieszkaniu rodzeństwo usłyszało groźby pod swoim adresem, dodatkowo kobieta odebrała sms z groźbą o spaleniu mieszkania.

Kryminalni natychmiast ruszyli na poszukiwania agresora, którego zatrzymali kilka godzin później w centrum miasta. 24-latek był w towarzystwie kolegi, miał przy sobie nóż. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 21-letni kolega także musi zostać zatrzymany, gdyż posiadał przy sobie środki zabronione.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu napastnika ujawniono broń, którą jastrzębianin groził, na którą jednak nie jest wymagane pozwolenie. Mężczyzna zastał objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 3 lat więzienia. Zaś jego koledze - za posiadanie środków zabronionych - do 3 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama