Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 25 maja 2024 04:04
PRZECZYTAJ!
Reklama

Motocykliści rozpoczęli sezon

Jastrzębscy policjanci zabezpieczali  "Motocyklowe rozpoczęcie sezonu". Wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz jastrzębskich imprez. To była też idealna okazja do propagowania bezpiecznych zachowań na drodze wśród motocyklistów.
Motocykliści rozpoczęli sezon

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku miłośnicy jednośladów spotkali się, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy. Dzięki wspaniałej sobotniej pogodzie w imprezie uczestniczyło bardzo dużo fanów motocykli. O godzinie 14.00 przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Jeziorańskiego ustawiła się kolumna motocykli, która chwilę później prowadzona przez policyjnych motocyklistów oraz radiowozy drogówki wyruszyła w orszak ulicami miasta, aby ostatecznie zakończyć na placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tam na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji, w tym wystawa motocykli i koncert.

"Motocyklowe rozpoczęcie sezonu" było dla policjantów idealną okazją do promowania właściwych zachowań na drodze. W przedsięwzięcie włączył się Wydział Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mundurowi podczas licznych pogadanek i indywidualnych rozmów zachęcali fanów motocykli do bezpiecznego korzystania z dróg. Ponadto uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz apteczki pierwszej pomocy. W całą akcję włączył się także Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama