Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 09:32
PRZECZYTAJ!
Reklama

Widzimy się na szlaku!

Od 18 do 19 maja, pasjonaci rowerowych wypraw oraz miłośnicy przyrody będą mieli okazję dołączyć do jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń na mapie rowerowej Polski i Czech. Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego zaprasza do odkrywania uroków malowniczego krajobrazu, który splata się pomiędzy Polską a Czechami.
Widzimy się na szlaku!

W trakcie dwudniowego festiwalu uczestnicy wyruszą w podróż przez zielone lasy, urokliwe tereny Jastrzębia-Zdroju, aż po miejsca, gdzie granice między państwami stają się tylko kreską na mapie. To wyjątkowa okazja, by zarówno doświadczeni kolarze, jak i amatorzy, mogli cieszyć się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także pięknem otaczającej ich przyrody.

Zachęcamy do udziału w tegorocznej edycji. Trasa festiwalu prowadzić będzie przez miejscowości: Godów, Jastrzębie-Zdrój, Piotrowice k. Karwiny, Zebrzydowice oraz Karwina. To dwudniowa transgraniczna przygoda, pełna atrakcji i pięknych widoków, które zapewnią niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników! Więcej informacji na stronie: jastrzebie.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama