Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 10:04
PRZECZYTAJ!
Reklama

Serwis AGD Gliwice

Opis działalności

W naszym zakresie działań skupiamy się wyłącznie na najważniejszych urządzeniach, takich jak pralki, zmywarki, lodówki, piekarniki, zamrażarki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne, kuchnie gazowe oraz kuchenki elektryczne.

Gliwice to nasza przystań, gdzie dokładamy wszelkich starań, by zapewnić fachową obsługę w zakresie napraw i serwisu pralek, zmywarek, lodówek, kuchenek oraz innego dużego sprzętu AGD. Nasza profesjonalna ekipa specjalistów jest gotowa do szybkiej interwencji w przypadku awarii pralek, zmywarek czy lodówek, zapewniając kompleksową pomoc na terenie Gliwic i powiatu gliwickiego.

Ale to nie wszystko! Nasze usługi serwisowe obejmują także naprawy płyt grzewczych: indukcyjnych, ceramicznych i elektrycznych, a także kuchenek: elektrycznych i gazowych, piekarników oraz zamrażarek. Bez względu na to, czy potrzebujesz ekspresowej naprawy czy regularnej konserwacji, nasz zespół zapewni Ci szybką, fachową i skuteczną pomoc, abyś mógł cieszyć się sprawnym działaniem swojego sprzętu AGD.

Nie musisz nawet wychodzić z domu! Nasz mobilny serwis dojeżdża bezpośrednio do Ciebie, aby zapewnić kompleksową obsługę na miejscu, bez zbędnego stresu czy niedogodności. Dlatego jeśli szukasz sprawdzonego serwisu AGD w Gliwicach i okolicach, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, by Tobie pomóc!


Podziel się

Lokalizacja
Kusocińskiego 14
44-122 Gliwice, śląskie
+48 696 318 443
Reklama