Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 lipca 2024 21:30
PRZECZYTAJ!
Reklama

Wakacje  za półmetkiem

Za nami już ponad połowa wakacji, a tym samym półmetek organizowanej cyklicznie kampanii „Bezpieczne wakacje”. Nad bezpieczeństwem wszystkich osób wypoczywających w lasach, nad wodą czuwają jastrzębscy stróże prawa. Policja apeluje o ostrożność i rozwagę, wspólnie zadbajmy o to, aby każdy bezpiecznie dojechał do wyznaczonego celu, odpoczął, a potem bezpiecznie powrócił do domu.
Wakacje  za półmetkiem

Policjanci Ruchu Drogowego monitorują bezpieczeństwo na drogach, kontrolując prędkość, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia dzieci i trzeźwość kierujących. Reagują na wykroczenia i przestępstwa, zwracając szczególną uwagę na osoby stwarzające swoim zachowaniem zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Ponadto Policjanci szczególną uwagę zwracają na autokary turystyczne, przewożące dzieci i młodzież w miejsca wypoczynku.

W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” jastrzębscy policjanci wykorzystują każdą okazję do spotkań z dziećmi oraz młodzieżą, aby przekazać im ważne treści profilaktyczne. To wszystko dla ich bezpieczeństwa, aby wakacyjna przerwa była wspominana tylko i wyłącznie przez pryzmat szczęśliwych chwil wolnych od zagrożeń. W środę policjanci uczestniczyli w koncercie Noemi Lemańskiej dla dzieci i młodzieży w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie przekazali najmłodszym o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Przećwiczono również znajomość numerów alarmowych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama