Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 08:24
PRZECZYTAJ!
Reklama

50 kW na start

WFOŚiGW w Katowicach prowadzi nabór wniosków w ramach programu „50 kW na start”. W ramach inicjatywy beneficjenci mogą ubiegać się o dofinansowanie dla przedsięwzięć z zakresu odnawialnych źródeł energii.
50 kW na start

„50 kW na start” to program Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, działający na terenie województwa śląskiego. Inicjatywa opiera się na wsparciu przedsięwzięć z zakresu zabudowy mikroinstalacji fotowoltaicznych o mocy do 50 kW i skierowana jest do przedsiębiorców. Na dotacje w programie przeznaczono kwotę 5 mln zł.

Warunkiem kwalifikacji do udziału w programie jest koszt całkowity przedsięwzięcia nieprzekraczający 350 tys. zł. Program oferuje dofinansowanie do 100% kosztów kwalifikowanych zadania, w tym w formie pożyczki do 70% i dotacji w wysokości 30% udzielonego dofinansowania lub dotacji do 15% kosztów kwalifikowanych zadania.

Więcej szczegółów oraz wnioski potrzebne do udziału w programie znajdziecie na stronie Funduszu. Nabór wniosków już ruszył i potrwa do 14 czerwca br. lub do wyczerpania środków funduszu. Dokumenty należy złożyć w siedzibie Funduszu w Katowicach przy ul. ul. Plebiscytowej 19.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama