Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 07:40
PRZECZYTAJ!
Reklama

Dni otwarte Funduszu z doradcami!

1 maja 2024 r. minęła okrągła rocznica wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji, w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach zaprasza na spotkania z naszymi Doradcami Energetycznymi z Projektu Doradztwa Energetycznego.
Dni otwarte Funduszu z doradcami!

W najbliższy piątek, 10. maja, w godzinach 10:00-13:00 doradcy będą czekać na zainteresowanych na specjalnym stoisku informacyjnym przed siedzibą WFOŚiGW w Katowicach – na rogu ulic Plebiscytowej i Jagiellońskiej w Katowicach.

- Nasi doradcy pomogą, wyjaśnią i podpowiedzą, jak zrealizować i sfinansować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej czy odnawialnych źródeł energii – wyjaśnia rzecznik WFOŚIGW w Katowicach, Przemysław Wojtasik.

W ciągu 20 lat Polska skorzystała z bardzo dużych środków finansowych przeznaczonych, m.in. na zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego, jak również ochronę środowiska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama