Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 08:29
PRZECZYTAJ!
Reklama

Ktoś coś widział?

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy poszukują świadków wypadku, do którego doszło 21 maja na ulicy Mazowieckiej. Mężczyzna jadąc na hulajnodze po chodniku dla pieszych potrącił 17-latkę. Świadkowie lub osoby posiadające informacje na temat okoliczności zdarzenia proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.
Ktoś coś widział?

Do zdarzenia doszło  między godziną 17:00 a 18:00, na ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna jadący hulajnogą elektryczną w kierunku ulicy Podhalańskiej potrącił 17-letnią dziewczynę, która poruszała się chodnikiem dla pieszych od ulicy Podhalańskiej w kierunku ulicy Wielkopolskiej. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy jastrzębiance.

Młoda dziewczyna po udzieleniu pierwszej pomocy przez przechodzącą obok kobietę, sama udała się do miejsca zamieszkania. Rodzice, widząc obrażenia nogi oraz twarzy natychmiast udali się z córką do szpitala.

Jastrzębianka w związku z odniesionymi obrażeniami pozostała w szpitalu.

W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt wszystkich świadków, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, w szczególności kobietę, która udzieliła 17-latce pierwszej pomocy. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem 47 85 542 55, 47 85 542 38 lub e-mail: [email protected]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama