Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 października 2023 11:23
PRZECZYTAJ!
Reklama

Dzieci z Jastrzębia-Zdroju wypoczywały nad Bałtykiem

W tym roku dzięki wsparciu Fundacji JSW, niespełna pięćdziesiąt dzieci i młodzieży z Jastrzębia-Zdroju wzięło udział w koloniach, które zorganizowano w Mikoszewie - wakacyjnej miejscowości położonej blisko Morza Bałtyckiego.
Dzieci z Jastrzębia-Zdroju wypoczywały nad Bałtykiem

Bałtycka Przygoda, bo tak nazywa się wakacyjna oferta współfinansowana przez Fundację JSW, stworzyła młodym jastrzębianom okazję do aktywnego spędzenia czasu wolnego, który został wypełniony mnóstwem atrakcji. W programie wakacji zapewniono m.in. zwiedzanie Fromborku, Elblągu,  Gdańska oraz Zamku Krzyżackiego w Malborku. Rejs statkiem na trasie Westerplatte-Gdańsk okazał się regionalną atrakcją, która wywołała uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. 

Lato z Fundacją JSW

Warto przypomnieć, że Fundacja JSW wspierając jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia oraz kluby sportowe, podobnie, jak rok temu udzieliła wsparcia w organizacji wakacyjnych przedsięwzięć, w których głównymi beneficjentami będą dzieci i młodzież. Pieniądze na organizację letniego wypoczynku trafią do niespełna czterdziestu organizacji, dzięki czemu w te wakacje blisko 9 tysięcy dzieci przeżyje niesamowite i pełne uśmiechu chwile.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama