Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 25 maja 2024 04:34
PRZECZYTAJ!
Reklama

Aplikacja mPay z opcją zakupu biletów w jastrzębskiej komunikacji miejskiej.

Od 1 sierpnia Jastrzębie-Zdrój dołączyło do grona miast biletowych w aplikacji mPay. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne także w wielu innych miastach na terenie całej Polski.
Aplikacja mPay z opcją zakupu biletów w jastrzębskiej komunikacji miejskiej.

Za pośrednictwem aplikacji można zakupić bilety jednorazowe oraz okresowe - normalne i ulgowe. Ceny biletów kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. W ofercie biletów okresowych znajdą się również bilety obejmujące wszystkie okoliczne gminy obsługiwane przez MZK. 

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta. 

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Korzystając z aplikacji mobilnej, unikamy konieczności szukania biletomatu czy punktu sprzedaży oraz stania w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie. 

Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu - pojawi się w zakładce „Moje Bilety” natychmiast po zatwierdzeniu płatności. 

mPay sukcesywnie wprowadza nowe usługi, aby aplikacja była jak najbardziej funkcjonalna dla klientów. Korzystając ze smartfona można płacić za postój samochodów w strefach w 90 miastach i na wielu parkingach prywatnych, opłacać przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. W mPay można wybrać także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych. Dzięki współpracy z partnerami poprzez mPay można także zainwestować w akcje, obligacje oraz cieszące się największym zainteresowaniem ETF-y.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców mPay wprowadził rozwiązanie także dla firm. Ma ono na celu ułatwienie wielu codziennych czynności, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy oraz pracownicy. Usługa pozwala zautomatyzować płatności, zyskać nad nimi pełną kontrolę oraz ułatwić cykliczne rozliczenia. Oparta jest o system mFlota, z poziomu, którego zarządzanie podróżami służbowymi pracowników jest niezwykle proste.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama