Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 10:06
PRZECZYTAJ!
Reklama

Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju – kompleksowa oferta zakupowa w budowanym obecnie parku handlowym

Supermarket Carrefour, Rossmann, Pepco, Sinsay, RTV Euro AGD, Dealz, Martes Sport czy pierwsze w mieście salony Jula i Kakadu Zoo – to tylko część uwielbianych przez klientów sklepów, które znajdą się w obecnie budowanym centrum handlowym Karuzela. W ramach inwestycji z początkiem października rozpoczęła się także budowa ronda, które zastąpi dotychczasowe skrzyżowanie ul. Broniewskiego z al. Jana Pawła II i Armii Krajowej, a dzięki niemu dojazd do obiektu będzie bardziej komfortowy dla klientów. Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju oraz okolicznych miejscowości będą mogli zrobić zakupy w Karuzeli już w pierwszej połowie przyszłego roku.
Karuzela w Jastrzębiu-Zdroju – kompleksowa oferta zakupowa w budowanym obecnie parku handlowym

W Jastrzębiu-Zdroju przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Broniewskiego, na terenie dawnego placu manewrowego szkół jazdy, powstaje obiekt handlowy Karuzela. Jego budowa rozpoczęła się w tegoroczne wakacje i będzie on jednym z największych kompleksów zakupowych nie tylko w tym mieście, ale całej okolicy. Na powierzchni około 12 000 mkw. znajdzie się 15 dużych sklepów najbardziej popularnych obecnie marek. Mieszkańcy wreszcie otrzymają do swojej dyspozycji obiekt, który pozwoli im na wygodne zakupy w ulubionych sklepach w swoim mieście, bez koniczności wyjazdów do często oddalonych galerii w innych miejscowościach. 

Aby dojazd do obiektu był jeszcze wygodniejszy w pierwszych dniach października br. rozpoczęła się budowa ronda, które zastąpi dotychczasowe skrzyżowanie ul. Broniewskiego z al. Jana Pawła II i Armii Krajowej. Teren pod rondo został już przekazany inwestorowi, a jego realizacja będzie wiązać się z czasową zmianą organizacji ruchu. 

Karuzela zaskoczy swoich przyszłych klientów nowościami. W parku handlowym znajdzie się pierwszy w mieście multimarket szwedzkiej sieci Jula, który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim majsterkowiczom. Nowością będzie sklep Kakadu Zoo z produktami dla miłośników i posiadaczy zwierząt domowych. Mieszkańców Jastrzębia-Zdroju ucieszy zapewne już drugi supermarket Carrefour, który zaoferuje szeroką i różnorodną gamę produktów ogólnospożywczych. Na terenie kompleksu zostanie też otwarty największy w Jastrzębiu-Zdroju salon Sinsay oferujący nie tylko odzież dla kobiet i mężczyzn, ale także duży wybór ubrań dla dzieci w różnym wieku oraz dział z wyposażeniem wnętrz. Ponadto w Karuzeli nie zabraknie innych lubianych marek, jak: Rossmann, Pepco, RTV Euro AGD, Dealz czy Martes Sport. 

– Jesteśmy przekonani, że Karuzela wpłynie bezpośrednio na komfort zakupowy wszystkich mieszkańców miasta. Park handlowy zaoferuje duży wybór marek z wielu branż w jednym miejscu, w tym kilku debiutujących w Jastrzębiu-Zdroju, o których będziemy informować już niebawem. Ponadto nasza inwestycja zapewni także dużo nowych miejsc pracy dla lokalnej społeczności. Prace budowlane rozpoczęły się zgodnie z zakładanym harmonogramem, dlatego też możemy zdradzić, że Karuzela powita swoich pierwszych gości już w drugim kwartale 2024 roku – mówi Grzegorz Pękalski, Członek Zarządu Karuzela Holding.  

Dla zmotoryzowanych klientów Karuzela zaoferuje na swoim terenie 350 miejsc parkingowych. 

*****

Karuzela
Spółka Karuzela Zdrój, która jest inwestorem w centrum handlowym w Jastrzębiu-Zdroju, jest wspólnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i Mitiska REIM. Obiekty realizowane przez to joint-venture są tworzone w miastach o wielkości 20 tys. - 90 tys. mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela działa 9 obiektów o łącznej powierzchni ponad 90 tys. mkw., w dziewięciu miastach w Polsce. W chwili obecnej trwają również budowy w Jastrzębiu-Zdroju  i Świebodzinie, co da łącznie powierzchnię ponad 130.000 mkw. w 2024 roku.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
PRZECZYTAJ
Reklama
Reklama
Reklama